The Lotter

The Lotter

Novērtējuma autors: Grisio VIP Club IEIET

Lotter Enterprises Limited izsniedz tiešsaistes piekļuvi daudzām loterijām visā pasaulē; tā notiek jau kopš 2002. gada. Uzņēmums jūsu vārdā iegādājas biļeti, un jūs varat savā kontā skatīt biļetes skenēto versiju. Uzņēmuma darbības laikā jau miljoniem reģistrēto spēlētāju ir izņēmuši savus laimestus. Apstrādes maksa ir iekļauta tieši biļetes cenā; viss jūsu laimests pieder tikai un vienīgi jums.

Neatkarīgi no pilsonības varat izmēģināt laimi kādā no vairāk nekā 50 loterijām. Piedāvājumā ietilpst, piemēram, Amerikas Powerball, Austrālijas Oz Lotto, Spānijas El Gordo, Itālijas SuperEnalotto, Ungārijas Otoslotto, Polijas Lotto, Krievijas Gosloto 6/45, Eiropas EuroJackpot, EuroMillions un daudzas citas. Tīmekļa vietnē ir iekļauts ne vien plašais piedāvājums, bet arī rezultāti un vēsture, un šajos datos ir viegli pārvietoties. Ja vēlaties vienmēr būt lietas kursā, varat izmantot arī uzņēmuma piedāvātās mobilās lietotnes (iPad, iPhone, Android ierīcēm). Kā citu priekšrocību var minēt tīmekļa vietnes pieejamību daudzās valodās.

Reģistrēties un izmēģiniet laimi loterijā
Loterijas biļešu tirdzniecība:
Pieejams šādās valodās:
Iemaksas un izmaksas: Pieejami dažādi ātri maksāšanas veidi
Lojalitātes bonuss:

Atkarībā no sava VIP punktu skaita varat saņemt atlaidi pat līdz 20%.

Licence: Eiropas licence
Ekrānuzņēmumi:

Akcijas un jaunumi

  • Spēlētājiem paredzētas atlaides

    Spēlētājiem paredzētas atlaides

    2016-08-08 19:28:09

    Ja kļūsit par loterijas VIP kluba biedru, varat spēlēt ne tikai ar nolūku iegūt džekpotu, bet arī saņemt ekskluzīvas atlaides un bonusus. Klubā saņemsit vienu VIP punktu par katru loterijā ieguldīto ASV dolāru. Jo vairāk punktu sakrāsit, jo vairāk naudas ietaupīsit. Par biļešu iegādi varat saņemt atlaidi pat līdz 20%. Pakalpojumu paketē ietilpst klientu atbalsts; tas ir pieejams visu diennakti 15 valodās.

    Reģistrēties un izmēģiniet laimi loterijā

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Šī vietne ir paredzēta personām, kas ir vismaz 18 gadus vecas.

Es piekrītu